Stanley Рюкзак инструментальный FatMax, 50 караманов и держателей (40 x 47 x 20см)

Stanley Рюкзак инструментальный FatMax, 50 караманов и держателей (40 x 47 x 20см)

Производитель: Stanley
Модель: Stanley Рюкзак инструментальный FatMax, 50
Наличие: Есть в наличии
Цена: 2652.00грн.
Міцна зносостійка нейлонова тканина 600 X 600 деньє. 50 кишень і тримачів для зберігання різноманітного інструменту, довгі предмети, такі як, наприклад, можна розташовувати з зовнішньої сторони рюкзака. Пластмасове дно для захисту від бруду і вологи. Легкознімна система роздільників з тримачами інструменту з ручкою для зручності перенесення. Розкладається для зручності розташування інструменту на робочому місці Жорстка форма, може зберігати вертикальне положення у відкритому стані, забезпечуючи хороший доступ до всіх інструментів. М'які наплічні накладки на лямках для ергономічного, комфортного транспортування .інструменту. Вага інструменту розподіляється рівномірно на спину і плечі, що краще навантаження на одну руку. Окреме міцне відділення для електроінструменту або ноутбука. Блискавка з двома замками для можливості відкривання з будь-якого боку.
Общие
Гарантия 12 месяцев
Основные
Тип рюкзак
Материал нейлон
Дополнительно ручка Жесткая конструкция в открытом состоянии Прочное усиленное пластмассовое дно 50 карманов и держателей
Физические
Цвет чёрный

Написать отзыв

Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Метки: Міцна зносостійка нейлонова тканина 600 X 600 деньє. 50 кишень і тримачів для зберігання різноманітного інструменту, довгі предмети, такі як, наприклад, можна розташовувати з зовнішньої сторони рюкзака. Пластмасове дно для захисту від бруду і вологи. Легкознімна система роздільників з тримачами інструменту з ручкою для зручності перенесення. Розкладається для зручності розташування інструменту на робочому місці Жорстка форма, може зберігати вертикальне положення у відкритому стані, забезпечуючи хороший доступ до всіх інструментів. М'які наплічні накладки на лямках для ергономічного, комфортного транспортування .інструменту. Вага інструменту розподіляється рівномірно на спину і плечі, що краще навантаження на одну руку. Окреме міцне відділення для електроінструменту або ноутбука. Блискавка з двома замками для можливості відкривання з будь-якого боку.
©Copyright 2013-2019. Powered by Bellissima