fischertechnik Набір для змагань Robotics Competition Set

fischertechnik Набір для змагань Robotics Competition Set

Виробник fischertechnik
Модель: fischertechnik Набір для змагань Robotics Competi
Наявність: Немає на Складі
Ціна 41,499.00грн.
Кількість:   В улюблені Порівняти
Набір для змагань з робототехніки fischertechnik Robotics Competition Set був розроблений для шкіл, університетів, навчальних закладів і дослідницьких груп, які хочуть в подальшому розвивати навички і проводити змагання з робототехніки. Він включає в себе такі моделі, як роботи-слідчі за лінією, дослідні роботи, роботи-футболісти, роботи з розпізнаванням перешкод і багато іншого. Моделі ідеально підходять для змагань RoboCup (категорії Junior) і різних інших змагань на державному, національному та міжнародному рівнях. Набір для змагань з робототехніки допомагає студентам і випускникам шкіл відкрити робототехніку та ключові принципи навчання STEM на основі проектів. Набір включає 670 деталей, разом з усіма датчиками fischertechnik. Сюди входять конструкційні частини, шестерні, приводи, колеса, двигуни постійного струму, двигуни з вбудованими енкодером, USB-камера, гіроскопи і багато інших датчиків fischertechnik. В т.ч. Контролер ROBOTCS TXT і програмне забезпечення ROBO Pro з опціями програмування на п'яти рівнях. Від початкового рівня до професійного програмування з об'єктами, подпрограммами, змінними і певними користувачем командами. Крім того, в набір включені шаблони полів для тестування моделей і підготовки до змагань з робототехніки.
Загальні
Гарантія 12 місяців
Основні
Вид конструктор
Тип гри конструювання
Стать дитини для дівчат для хлопчиків
Серія конструктора ROBOTICS
З'єднання деталей шипи трапецієподібної форми / жолоби
Кількість деталей 670 шт
Додатково
Особливості дозволяє зібрати 20 моделей
Комплектація світлодіод(и) CD-диск USB камера фототранзистор контролер ІЧ-датчик маршруту 2x мотор з енкодером XS мотор NTC резистор оптичний датчик кольору комбінований датчик (гіроскоп, акселерометр, компас) 3-кратний ультразвуковий датчик відстані фоторезистор магнітний датчик набір акумуляторів

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги Набір для змагань з робототехніки fischertechnik Robotics Competition Set був розроблений для шкіл, університетів, навчальних закладів і дослідницьких груп, які хочуть в подальшому розвивати навички і проводити змагання з робототехніки. Він включає в себе такі моделі, як роботи-слідчі за лінією, дослідні роботи, роботи-футболісти, роботи з розпізнаванням перешкод і багато іншого. Моделі ідеально підходять для змагань RoboCup (категорії Junior) і різних інших змагань на державному, національному та міжнародному рівнях. Набір для змагань з робототехніки допомагає студентам і випускникам шкіл відкрити робототехніку та ключові принципи навчання STEM на основі проектів. Набір включає 670 деталей, разом з усіма датчиками fischertechnik. Сюди входять конструкційні частини, шестерні, приводи, колеса, двигуни постійного струму, двигуни з вбудованими енкодером, USB-камера, гіроскопи і багато інших датчиків fischertechnik. В т.ч. Контролер ROBOTCS TXT і програмне забезпечення ROBO Pro з опціями програмування на п'яти рівнях. Від початкового рівня до професійного програмування з об'єктами, подпрограммами, змінними і певними користувачем командами. Крім того, в набір включені шаблони полів для тестування моделей і підготовки до змагань з робототехніки.
©Copyright 2013-2019. Powered by Bellissima